View Single Post
Stary 08-02-2011, 08:16   #7
colin barbazynca
ford::average
 
Zarejestrowany: 08-01-2011
Skąd: Kraków
Model: C-Max Ghia / Swift Saudi Arabia
Silnik: 2.0 tdci dpf/ 1.3 103KM
Rocznik: 2008 / 1993
Postów: 92
Domyślnie Odp: Wymiana turbiny (zmienna geometria padła)

Cytat:
Napisał mrozpa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam, wszystkich to mój wpierszy post i odrazu mam (problem i) pytanie.
Padła mi turbina (zmienna geometria), wiem już, że nie wymienię na regenerowaną tylko kupię nową (najtańszą jaką znalazłem w w-wie to moto-remo burzyńscy cena 2200tyś(i zwrot stare)).
Pytanie brzmi gdzie powinienem tego dokońać, na ASO mnie nie stać. Czytałem o polecanych zakładach w W-wie, ale może kotoś z was już wymieniał turbo u kogoś i może się wypowiedzieć.
Nie chce żeby się okazało, że wydam kasę na nowe turbo a problem się pojawi przez złą wymianę.
Jak każdy z nas/was chce zrobić to raz i porządnie. Zapomniałem dodać przebieg auta to (chyba bo tyle na liczniku, kupiłem jako używane) 127tyś.
Dziękuje za wszystkie rady

ps. czy da się kupić nową turbinę taniej niż 2200pln?

Dwa pytania:
1. dlaczego nie chcesz wymienic zmiennej geometrii jezeli reszta jest dobra? Nie jest to jakas skomplikowana czynnosc i na upartego to w garazu to mozna zrobic jak sie wie jak to ustawic. Najgorzej w sumie wyjac i zalozyc turbo.

2. Skoro kupujesz nowa sprezarke, to po co oddawac stara? Cos mi tu tak dziwnie to wyglada Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
colin barbazynca jest offline   Odpowiedź z Cytatem