Temat: [Focus 1998-2004] jaki akumulator do 1.6 zetec
View Single Post
Stary 02-02-2014, 09:47   #43
ziuka13
ford::average
 
Zarejestrowany: 09-06-2013
Skąd: Śląsk
Model: focus mk2 Kombi
Silnik: 1.6
Rocznik: 2009
Postów: 119
Domyślnie Odp: jaki akumulator do 1.6 zetec

Cytat:
Napisał ziuka13 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No to ten co mi sprzedał autko to chyba zrobił podmianke bo wsadzony był 390A 43Ah.
I jako że miałem półroczny z poprzedniego auta to podmieniłem na 360A 44Ah
No i nie wiem co teraz. 300 zł czy nawet więcej nie swędzi mnie żeby wydać na nowy aku. W aucie jest klimatronic, el. szyby. Koło 2 masowe? chyba niema benzyna 1.6 (nie znam się na tym Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. )
Odświeże temacik. Po mrozach jakie były w ostatnim czasie u mnie (do -14, 15), ten aku 360A 44Ah (roczny) dawał rade. Niewiem czy się silnik męczył ale kręcił około 1 - 1,5 sek i odpalał. Fakt oświetlenie wewnętrzne wtedy mocno przygasało (migało), ale szkyrtoł. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Oby tak dalej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ziuka13 jest offline   Odpowiedź z Cytatem