Temat: [Mondeo 2000-2007] Olej silnikowy ale jaki
View Single Post
Stary 08-05-2008, 22:21   #130
shamrock
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 05-04-2008
Skąd: wielkopolska
Postów: 7
Domyślnie Re: [Mk3] Olej silnikowy ale jaki

Cytat:
Napisał SrebnaStrzała
Jednak na szczęście są produkty które nie muszą się reklamować w tv a po prostu na samochodach rajdowych można je zobaczyć, zwłaszcza jak te samochody wygrywają(lepszej reklamy być nie może;P)Wtedy wiem że jakość oleju odzwierciedla jego parametry w praktyce. Owszem może to nie jest ten sam olej co w tych samochodach wrc, jednak jego produkcja zajmuje sie ta sama firma i te same maszyny. Najlepszym dowodem na to że olej jest dobry jest ilość sprzedanych bez reklamowania się w TV czy na bilbord'ach . Prosta zależność, po co reklamować skoro sprzedaż jest doskonała...
haha i to jest właśnie najskuteczniejsza reklama - brak reklamy. I tu się właśnie wielu ludzi łapie, myśląc sobie "ojejku oni się nie reklamują, bo są tacy świetni. no i kierowcy rajdowi na tym jeżdżą, więc to musi być świetne i ja mogę sobie kupić takie cóś do swojego auteczka". To właśnie nie jest prosta zależność, bo te firmy mają po prostu inny segment odbiorców. Łapiesz się na trik marketingowy z tymi nalepkami na WRC. Nasz Orlen też robi oleje tzw. wyczynowe, a nie sądzę żebyś zalał swoje auto Platinum.
shamrock jest offline   Odpowiedź z Cytatem