View Single Post
Stary 06-12-2007, 20:15   #4
twmax
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 22-08-2007
Model: Focus
Silnik: 1.6
Rocznik: 2005
Postów: 18
Domyślnie

Cytat:
Napisał ravag
Dokładnie tak jak napisał wrredusek. Możesz rozwiązać to jeszcze tak, że facet wypisze umowę i prześle Ci wszystkie dokumenty potrzebne do ubezpieczenia i rejestracji auta. Pojedziesz sobie od razu z tablicami i unikniesz w ten sposób dwukrotnej podróży.
Z tym, że w momencie kiedy kupujesz auto obowiązuje ubezpieczenie poprzedniego właściciela - aby to udokumentować warto wozić (ja woziłem) ksero umowy kupna/sprzedaży autka. Wszystko zgdonie z przepisami. Ubezpieczone jest auto a nie właściciel. Myślę że w przypadku zakupu od dealera auta które jest już ubezpieczone i zarejestrowane sprawa wygląda identycznie, czyli tak jak opisaliśmy wyżej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Pozdrawiam!!
Ekstra tylko kiedy sprawdze auto jadac kupic chce sie przejechac autem. Nie bede kupowal auta w ciemno przeciez.

Jutro gosc ma mi napisac jak to wyglada jak narazie w ubezpieczalni mowia mi tak jak Wy mi mowicie a pracownik mowi zupelnie co innego.

pozdrawiam

MAX
twmax jest offline   Odpowiedź z Cytatem