View Single Post
Stary 18-08-2007, 21:34   #24
wasp
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 10-07-2007
Skąd: Stalowa Wola
Postów: 2
Domyślnie

Moim zdaniem dał bym sobie na luz z tymi okazjami jakie sugeruje kolega zaczynający post
Przerabiałem podobny temat w tym roku od maja oglądałem wiele wspaniałych okazji i wszystkie były jak twierdzili sprzedający naprawdę godne uwagi. Zasada jest jedna jeśli samochód ma podejrzanie niska cenę to nie jest to okazja tylko handlarz szuka jelenia by się gość cieszył że kupił tanio.
Przerobiłem to dość dobrze na wielu zarówno w kraju jak i za granica . Byłem np. na giełdzie samochodowej w Essen gdzie masa naszych rodaków kupuje samochody i tak naprawdę te okazyjne od tzw 1 właścicieli to są samochody od turków , bułgarów , a nawet naszych rodaków zajmujących się na co dzień handlem którzy wkręcą każdy wałek gościowi aby tylko pchnąć sztukę a mówią to co chce potencjalny nabywca słyszeć.
Naprawdę jeśli szukasz samochodu do jazdy dla siebie to zastanów się czy nie warto zapłaćić równowartości rynkowej i mieć samochód do jazdy bo z tymi okazjami różnie bywa :fcp15 a wtopić jest o wiele łatwiej niż kupić coś pewnego sprawdzonego pozdrawiam .
wasp jest offline   Odpowiedź z Cytatem