Temat: zakupu galaxy
View Single Post
Stary 16-07-2007, 12:14   #7
LolleQ
ford::advanced
 
Avatar LolleQ
 
Imię: Sylwester
Zarejestrowany: 16-09-2006
Skąd: Szczecin
Model: Tourneo Courier Titanium
Silnik: 1.0 EB
Rocznik: 2017
Postów: 301
Domyślnie

Cytat:
Napisał icw
z tego co sie orientuje, do galaxy w dieslu sa trzy silniki: 90, 110/116 i 130 konikow - i koniecznie tdi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W >2000 nie ma 110.
Cytat:
zdecydowalem sie na diesla i rocznik jak najmłodszy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. mysle ze do 40 000 max
Nie będzie lekko - ja za swojego dałem nieco więcej, ale stan i wyposażenie było super.
Cytat:
co do wyposazenia, to chyba nawet najsłabsza wersja bedzie juz miala klime, jakies poduchy i troche "bajerow"
Nie wiem, czy były wersje bez klimy - wątpię. Zależy o jakich bajerach myślisz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cytat:
glownie zalezy mi na klimie, moze byc polautomatyczna - reszta to "jak sie uda"

powiedzcie, czy silnik 90 konny nie jest za maly jak na takie auto??
Moim zdaniem do miasta powinien wystarczyć... ale co do trasy to mam obawy - chyba, że nie lubisz szybko jeździć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Pozdrawiam
LolleQ, ZS
2017 Tourneo Connect 1.0EB Titanium, 2017 Fiesta mk8 1.0EB SYNC+
LolleQ jest offline   Odpowiedź z Cytatem