View Single Post
Stary 16-05-2024, 09:52   #9407
piotrek305
ford::advanced
 
Imię: Piotrek
Zarejestrowany: 17-11-2015
Skąd: Warszawa Węgrów
Model: BMW 3GT 2020/ Fiesta Mk7 FL 2013
Silnik: 2.0i 184KM/1.2 82KM
Rocznik: 2020/2013
Postów: 323
Domyślnie Odp: Mondeo 2015 vs konkurencyjne auta

Cytat:
Napisał Hansolo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
@piotrek305 Zupełnie nic to nie ma do znaczenia. Ale skoro zareagowałeś tak "nerwowo" to widocznie Ty uważasz inaczej. Używasz co chwilę słowa "moje" , więc chciałem się dowiedzieć . Tyle i aż tyle.

Karta paliwowa mnie urzekła. Nie zasnę przez kilka nocy.
Ogarnij się, kiedyś można było z Tobą normalnie pogadać a teraz czepiasz się w tym wątku wszystkiego i wszystkich. Moje, nie moje.. co Cie to obchodzi człowieku? 80% nowych aut nie jest użytkowników tylko finansujących ale jest cos takiego jak wykup, prawo pierwokupu itp.. wiec o co Ci chodzi? Juz widzę jakbyś nie chciał skonfigurować sobie nowego mk5 załóżmy dwa lata temu, jeździć nim za nic nie płacąc a potem moc go wykupić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. nie no pewnie, lepsza jest opcja wyłożenia np 80 tys zł za używkę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Yhyyyym Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Niepotrzebna dyskusja która wywołałeś Ty.. wiec teraz się nie dziw ze tak odpowiadam.
piotrek305 jest offline   Odpowiedź z Cytatem