View Single Post
Stary 31-12-2023, 15:09   #18
flymanx
ford::average
 
Zarejestrowany: 26-02-2018
Model: Focus MK3 FL kombi
Silnik: 1.6 125 KM benzyna
Rocznik: 2018
Postów: 64
Domyślnie Odp: ST X 2.3 280 KM - kto ma? Czy już kupować?

@grzechu913 dzięki za info.
Wczoraj w Warszawie (Ford Autoplaza) oglądałem w salonie STX w wersji kombi, skrzynia manual. Stoi w salonie można oglądać do woli. Dokładnie taki jaki chciałem kupić. Dosyć dobrze obejrzałem sobie auto ale bez jazdy testowej - nie ma nic do testów, trzeba by załatwiać przez Ford Polska, jest to do zrobienia ale już dla zdecydowanego klienta.

Generalnie auto super ale ma dla mnie jeden ogromny minus - ciasne fotele kubełkowe. Mam szersze biodra i parę kg za dużo, 181 cm wzrostu i dla mnie siedziało się ciasno. Wsiadanie i wysiadanie - porażka mega. Jak już siedzisz w środku to jest całkiem spoko, taki trochę bolid F1 ale wejść i wyjść z tego auta to porażka. Kierownica prawie leży mi na kolanach (ustawiłem maksymalnie do góry), jak opuściłem fotel na dół to "wpadało się" prawie na podłogę. Auto na tor może i dobre ale do codziennego użytku dla mnie - totalnie NIE.

Kuga średnio. Focus w zwykłej wersji średnio ale już spoko. Fiesta - bardzo fajnie. We Fieście było wszystko akurat - auto do miasta rewelacja.

Także Superb w wersji 2.0 TSI 190 KM chyba będzie optymalnym wyborem. Tylko, że już te modele schodzą a nowa Superb pewnie tylko z hybrydą więc też porażka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Nie ma co kupić.
flymanx jest offline   Odpowiedź z Cytatem