View Single Post
Stary 25-10-2023, 14:31   #110
kocur
ford::average
 
Avatar kocur
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 04-10-2013
Skąd: Kraków
Model: RAV4 Hybrid
Silnik: 2.5
Rocznik: 2023
Postów: 151
Domyślnie Odp: Focus 1.0 155KM po FL 2023r Recenzja

Cytat:
Napisał AdoKrycha007 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
"Jedyny" mankament ?
Chyba zapomniałeś o łuszczącym się pasku, który zatyka smoka i silnik na złom, przez co olejowo i interwałowo trzeba się z tym silnikiem obchodzić, jak z jajkiem...
Ok - uznałem że większość tutaj opisywanych to firmówki i trwałość na czas leasingu nie ma znaczenia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wad bym więcej uzbierał ale spalanie jak w 2 litrowej wolnossącej jednostce jest tragiczne i nie piszcie proszę o różnicach dynamice. Downsizing nie przynosi żadnych korzyści nikomu oprócz producentom.

Swoją Rav4 (2.5) na razie zrobiłem 8k km i średnie spalanie poniżej 6 litrów - licząc wypad autostradowy nad morze, i przelot a4 wschód zachód. Wiadomo inna jednostka całkowicie ale to jest według mnie słuszny kierunek na oszczędność (i wodór Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. )
__________________
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
kocur jest offline   Odpowiedź z Cytatem