Temat: [Focus 2018- ] Zalety, wady i usterki
View Single Post
Stary 25-08-2023, 09:09   #2812
robert_71
ford::average
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 17-01-2019
Skąd: Tarnów
Model: focus mk4 kombi
Silnik: 1.0 EcoBoost MHEV 155, PS7
Rocznik: 2023
Postów: 114
Domyślnie Odp: Zalety, wady i usterki

Cytat:
Napisał AdoKrycha007 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
usterki
Manual w 1,5 EB 150 km jest rewelacyjny. Ciągnie normalnie jak F1 z każdego biegu, chodzi luźniutko, elastyczny, zero problemów po 4 latach.
tu się w pełni zgadzam. Jeździłem takim 4,5 roku, zrobiłem prawie 200 tys. i mam identyczną opinię.

Cytat:
Napisał AdoKrycha007 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A teraz nowego to nie ma co kupić, sam elektro-eko-chłam.
- nie jest tak źle, chociaż niestety znacznie drożej. Teraz jeżdżę 1.0 155KM MHEV z tym nowym dwusprzęgłowym automatem. Wrażenia nawet lepsze niż w poprzednim. Co do ewentualnych problemów, to na razie trudno się wypowiadać - to dopiero pierwsze 8 tys. km.

Bump:
Cytat:
Napisał matej7 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wkurza strasznie, że tryb R nie jest w skrajnym lewym położeniu i trzeba się patrzeć jak go wbić.
Po liftingu automat montowany w benzynowej wersji jest inny - teraz to dwusprzęgłówka. Sam wybierak skrzyni też się zmienił, nie ma już tego pokrętła, zastąpiła go tradycyjna dźwignia (PRNDM - patrząc od przodu) oraz łopatki przy kierownicy (przynajmniej w ST-line, nie wiem czy w pozostałych też). Hydrokinetyk i pokrętło pozostało w wersji ecoblue.
robert_71 jest offline   Odpowiedź z Cytatem