View Single Post
Stary 16-04-2023, 20:20   #146
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,062
Domyślnie Odp: Mody dla Sync3 - "pudełko Damiana"

Cytat:
Napisał dzwiedziu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dziś z Damianem ...
W związku z tym, iż Kolega Adrian @dzwiedziu "wykonał swoją robotę" i dostarczył mi 30 "pudełek z kabelkami" - w końcu trzeba było się oderwać od drukarek 3d (Damian i ja...) i wrócić do tematu.

Oto stosowny filmik z efektami wspomnianego powyżej spotkania - https://youtu.be/lFrqANhEvWw
BARDZO PROSZĘ ZRÓCIĆ UWAGĘ, że Damian nie ma przedniej kamery i "sygnałem, że przednia kamera się włączyła" jest wspomniana niebieska dioda...

Poprawki zrobione są jedynie w części "moda" wgrywanej do Sync3 (nie była potrzebna modyfikacja firmware "pudełka" więc na razie nie ma problemu jego aktualizacji...). Kolega @Jacek,heser dostanie aktualizację "z automatu".

Ponieważ ta aktualizacja dotyczy funkcjonowania przedniej kamery podłączonej przez przekaźnik pudełka a nikt na razie nie sygnalizował, ze takie coś sobie założył - więc tę aktualizację będę wysyłał tylko na wyraźne życzenie zainteresowanych. W razie "przemożnej chęci posiadania" - proszę pisać do mnie maila.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 16-04-2023 o 20:22
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem