View Single Post
Stary 02-03-2023, 21:11   #8
Rafał A.(antek)
FORD|AUTHORIZED
 
Zarejestrowany: 07-10-2004
Skąd: ŁÓDŹ
Model: Mondeo 4_Focus_Focus 2_Galaxy 3
Silnik: 2.5 T_2.0 16V_1.8 16V_2.0 TDCI
Rocznik: '07_'99_'06_'07
Postów: 9,187
Domyślnie Odp: Turneo do sprawdzenia - ktoś zerknie? - historia, przebieg.

Cytat:
Napisał grundi_bdg Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
1. NIe jest ACTIVE a TREND trochę lepiej wyposażony,
też mi się tak wydaje, ale nie znam wyposażenia poszczególnych wersji.
Cytat:
Napisał grundi_bdg Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
2. Sprzedaje handlarz, komis Anastazja miejscowość Poraj, gość się nazywa Oleksandr Bdoyan
Tak wynika z info z netu, ale to ma chyba 2 dno...
Cytat:
Napisał grundi_bdg Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
3. w tle widać warsztat w który stoi "rozebrane" auto podczas prac blacharsko lakierniczych,
raczej studio detailingu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cytat:
Napisał grundi_bdg Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
4. w cup holderze leżą śruby i zaślepki
to zaslepki i nasadka od śrub zabezpieczających alufelgi których nie ma Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał slawek-kali Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
niby tak, ale jakby kilka serwisow brakuje..
niby wszystko spójne, serwisy niby co 30 000km ale prócz papierowej ksiązki nic więcej nie ma. Nie wiem czy ma to jakieś pokrycie w histori serwisowej, i czy przeglady sie zgadzaja.
Na plus, pan ma jakieś zdjęcia z Niemiec z Dekry z oceny auta.

Generalnie, byłem, widziałem wrażenia mieszane. Niby nie ma się czego czepić ale...
Generalnie doszedł jeszcze problem z tym kto od kogo kupił i jak... Pierwotnie właścicielem była firma lizingowa, a później któż to wie...i czy netto czy brutto kupione.

Generalnie auto ok, choć trzeba się szykować na sprzęgło i być może wtryski. 4x tarcze i klocki, pęknięta przednia szyba. Dodatkowo przerysowany prawy bok i wgniecione prawe tylne drzwi. Brak półki i zestawu naprawczego do opon.
Auto niby miało być od firmy, a wygląda jak kupione z placu od Turka, wcześniej oszabrowane.
__________________
Mechanika - Elektryka! Klimatyzacja-Opony! Montaż LPG!! - Warsztat, Ul. św. Teresy 56/58 bud C
Mail: rafantek@ford-service.eu tel: 791 054 854 www.ford-service.eu
Rafał A.(antek) jest offline   Odpowiedź z Cytatem