View Single Post
Stary 05-02-2023, 14:02   #12
Rskn
ford::amateur
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 11-01-2023
Skąd: Ostrowiec Świętokrzyski
Model: Brak
Silnik: Brak
Rocznik: Brak
Postów: 0
Domyślnie Odp: S-Max 2.5t - zamiar kupna

Cytat:
Napisał piotrek305 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
chcesz ładnego s maxa z tych lat to odezwij się do vitoocars. mają profil na fb Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. nawet na zamówienie Ci przwiozą. ostatnio mieli takiego.
Cytat:
Napisał Rafał A.(antek) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
oj tam, paru detali nie ma Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jak się porównuje z golfem 4 1.4 16V to full opcja.
Nie mogę się dopatrzeć czy ma czujniki parkowania.

Jako rodzinny i w tej cenie, to brakuje mi foteli z pamięcią i rolet na szyby tył, a martwi obszywana kierownica przy tym przebiegu.
Reasumując lepiej poszukać czegoś bez zewnętrznego pakietu stylistycznego a z lepszym wyposażeniem. Nie miałem pojęcia, że jeszcze jakieś rolety są. Akurat fotele z pamięcią by się przydały bo raz ja prowadzę, raz żona.
Rskn jest offline   Odpowiedź z Cytatem