View Single Post
Stary 02-08-2022, 08:55   #24
Asymptota
ford::beginner
 
Imię: Konrad
Zarejestrowany: 01-11-2017
Model: C-max
Silnik: 1.6 ti-vct 125KM
Rocznik: 2011
Postów: 48
Domyślnie Odp: 1.6 105 km benzyna i proszę Was o szczerą opinię czy warto zainteresować się tym

Cytat:
Napisał smokeh Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
1.6 125KM to bajka, ale sporo osób kupiło 105KM i też nie narzeka.
Niech się ktoś wypowie komu naprawdę strzeliła jedna z 4 sond.... Tak z gatunku, że szfagier brata sąsiadki z trzeciej klatki to nie jest precyzyjne. Jak się dba, tak się ma.
ma.
125KM vs 105KM to jak zakładanie kapelusza by być wyższym. Finalnie i tak jesteś niski tyle, że w kapeluszu.

Ja wymieniałem sondę i katalizator na początku tego roku - wiem, wiem:
- jak dbasz tak masz,
- strzeżonego wiemy kto strzeże,
- jak padnie na mnie to krzyż pański, a jak na sąsiada to kara boska

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Możesz dbać jak się tylko da ale niestety jest jeszcze wiele innych czynników, które na to wpływają.
Te 20KM wielkiej różnicy nie robi, a ciężko zaprzeczyć, że nie posiadając pewnych elementów/części w aucie zepsuć się one po prostu nie mogą.

Jako wozidło z punktu A do punktu B osoby, która nie jest fanem motoryzacji (tak jak ja) - taki silnik jest ok. Jak ktoś chce czegoś więcej to zdecydowanie polecam wziąć pod uwagę inne jednostki.
Asymptota jest offline   Odpowiedź z Cytatem