Temat: [S-MAX 2006-2015] Radio 2 Din Android
View Single Post
Stary 29-10-2021, 11:44   #2684
klocky
ford::average
 
Avatar klocky
 
Zarejestrowany: 29-01-2009
Model: S-Max
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2011
Postów: 190
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Witam.
Kupiłem jakiś czas temu chińczyka, podobno PX6 procesor 4/64Gb osiem rdzeni.
Andek 10. Niestety producent nigdzie nie raczył się podpisaćGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ogólnie działa wszystko tj. Kamera cofania dedykowana do radia, CANbus(sterowanie z kierownicy,czujniki PDC, wizualizacja klimatyzacji) itd.

Mam tylko pytanie, czy gdzieś jest osiągalny jakiś inny firmware do takiego grajka?
W tym sofcie-fabrycznym nie ma opcji zmiany np. domyślnego odtwarzacza muzyki lub DVD, co za tym idzie nie można przypisać do klawiszy innych odtwarzaczy niż fabryczny. Oczywiście można zainstalować inne i korzystać uruchamiając z ekranu lecz nie z klawiszy z panelu. A np. odtwarzacz audio ma bug'a w postaci braku odczytu czasu utworu i nie reaguje na przewijanie ścieżkiGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W ogóle android w tym grajku jest dość okrojony pod względem ustawień. Dlatego chętnie bym go wymienił na jakiś mądry ModGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Dodam jeszcze, że soft jest taki: KC1E0129-P01-11.1.4.9.1 - BLINK161 - NVP6158C

Aha, zauważyłem że po zmianie ustawień CAN dla innego forda, np. EDGE, Kuga.... nic się nie zmienia w pracy radia tylko animacje PDC i klimatyzacji są inne. pojawiają się lub znikają (w zależności od wybranego modelu) programy w menu do konfiguracji ustawień w aucie lecz są nieaktywne lub nic nie zmieniają. To samo jest w animacji klimy, naciśnięcie ikony np nawiewu lub temp. powoduje podświetlenie klawisza tj. wciśnięcie lecz nic nie zmienia.
To jest tylko bajer czy to się da jakoś aktywować by działało?

Pozdrawiam.

Ostatnio edytowane przez klocky ; 29-10-2021 o 11:55
klocky jest offline   Odpowiedź z Cytatem