Temat: [Mondeo 2014- ] Zaprogramowanie lusterka - pochylanie
View Single Post
Stary 04-10-2021, 13:27   #77
artkuc79@gmail.com
ford::amateur
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 31-12-2016
Skąd: Międzyrzecze
Model: Mondeo mk5
Silnik: 2,0 tdci
Rocznik: 2015
Postów: 6
Domyślnie Odp: Zaprogramowanie lusterka - pochylanie

To w takim razie mam złe informacje. Ponieważ powiedziano mi, że moduły nie muszą być wymieniane oba.
Zadam pytanie inaczej. Czy moduł dg9t-14b531-cf obsługuje pamięć foteli- nie wiem dlaczego, ale tego nie sprawdziłem. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. po założeniu foteli z pamięcią od razu zmieniłem na moduł, który był dołożony do foteli, czyli dg9t-14b531-ec.
A może ktoś dysponuje informacją, o oznaczeniach modułów i jakie posiadają funkcje? Było to świetnie przygotowane dla mondeo mk4.


Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Koledzy - piszcie z jakąś sensowną interpunkcją!!!
I nie tłumaczcie się, że "z telefonu to się nie da..."Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Z tego tekstu w cytacie nijak nie wynika czy autor wie, że do cofania "pochyla się" tylko JEDNO (wybrane) lusterko... Aby pochyliło się lewe trzeba wybrać (przełącznikiem) lewe...
No racja, nie wynika.
Ale oczywiście, pochylić powinno się tylko to lusterko, ktore zostanie wybrane na panelu sterowania w drzwiach kierowcy.

Ostatnio edytowane przez artkuc79@gmail.com ; 04-10-2021 o 13:38
artkuc79@gmail.com jest offline   Odpowiedź z Cytatem