View Single Post
Stary 05-04-2021, 23:37   #9
lukaszooo
ford::expert
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 24-06-2015
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Model: KUGA
Silnik: 1.5 eb
Rocznik: 2020
Postów: 2,457
Domyślnie Odp: Focus vs. Mondeo

Cytat:
Napisał kopson Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Śmieję się gdy czytam takie komentarze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jeśli Focus to malutkie auto, to jaka jest Fiesta? Mikroskopijna?
Focus to klasyczny kompakt, nie jest ani najmniejszy, ani największy w swojej klasie. Mały jest w nim bagażnik, ale dotyczy to hatchbacka. Natomiast w wersji kombi w zupełności wystarcza dla rodziny 2+1 lub 2+2.
W swoim krótkim życiu miałem wiele aut, zaczynałem od malucha, miałem Focusa mk1, mk2 i to nawet trzy sztuki, mk3 dwie sztuki, Fiestę mk7 i obecnie "mondeo mk5" Po drodze było jeszcze dużo innych wynalazków.
Fiesta to małe auto ale w swojej klasie dosyć przestronne. Focus mk3 w swojej klasie jest mały pod względem miejsca w kabinie. Dla porównania ten sam segment czyli Peugeot 308 jest w środku dużo dużo większy a BMW e90 jest jeszcze mniejszy niż Focus. Nie zauważy tego kawaler czy człowiek 170cm wzrostu z rodziną. Ja przy wzroście 185cm gdy moje 4 letnie dziecko siedzące w foteliku za kierowcą dotknęło nogą mojego ramiona postanowiłem zmienić auto.
lukaszooo jest offline   Odpowiedź z Cytatem