Temat: [Mondeo 2014- ] Przekładka 1.5 na 2.0 eb
View Single Post
Stary 05-04-2021, 23:25   #6
WoojO
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 21-03-2015
Skąd: Lublin
Model: Mondeo Mk5
Silnik: 1.5 eb
Rocznik: 2015
Postów: 465
Domyślnie Odp: Przekładka 1.5 na 2.0 eb

Cytat:
Napisał BiPi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A co się stało z silnikiem? Mój przy 86tus pracuje średnio tzn owyzej 2tys głośno w kabinie nawet się robi...
Nie mówiąc o tym.ze coś prY ruszaniu drży a jak się wciśnie za.mocno gaz to boksuje kołami i dupa z ruszania fajnego
U mnie po uruchomieniu pojawił się biały dym, zaczął poszarpywać ale tylko na początku. Zrobiłem może 8 km i już się nie uruchomił :/ Zbiorniczek na płyn chłodniczy pusty... miałem 121 tyś. Zobaczymy co jutro aso powie...mam niby gwarancje 12 ale za chiny ludowe nie pamiętam czy dobiłem do magicznych 1000 km kiedy gwarancja zaczyna działać. Możliwe że zabranie mi 50 km Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. masakra. Wygląda na to że chyba kupie używkę 1.5 i spróbuję chipa.

Bump:
Cytat:
Napisał tombalt Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tylko że poza silnikiem i skrzynią może się okazać że jeszcze pół auta trzeba wymienić....
Zawieszenie, hamulce, chłodnice, wiązki elektryczne....
W dodatku ktoś to jeszcze musi poskładać.
Domyślam się że cierpisz ale potem mogłoby być jeszcze gorzej...
Daruj sobie i szukaj nowego auta jak chcesz 2.0 i automat.
Właśnie obawiam się że lista pierdułek do wymiany może być dluga :/ tutaj auto mam od nowości i znam każdą ryskę i kamyczek w oponie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
WoojO jest offline   Odpowiedź z Cytatem