View Single Post
Stary 12-02-2021, 08:14   #1
marel12467
ford::advanced
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 19-11-2011
Skąd: Dolnyśląsk
Model: mondeo
Silnik: 2000
Rocznik: 2004
Postów: 396
Domyślnie Nierówna praca , podciśnienie porusza cały czas sztangą. Gdzie szukać przyczyny

Witajcie , mam pewien problem w moim s maxie z 2006 roku , auto kupiłem około 4 miesiące temu i w zasadzie od początku miał problem z tak jakby falującymi obrotami , lecz to nie obroty falują bo jestem po diagnostyce obroty trzyma w normie , problem polega na tym że podciśnienie cały czas zaciąga sztangę od turbiny na krótką chwilę po czym ją puszcza i tak cały czas , próbowałem wyeliminować problem wymieniając zawór podciśnienia od turbiny ( brązowy ) ponieważ był uszkodzony , nie pomogło , wymieniłem również czujnik kopiowania turbo , problem nadal jest , po wymianie zaworu to cykliczne buczenie ucichło leż nadal się pojawia gdyż sztanga od turbo cały czas jest zaciągana i puszczana , poprzednik wyłączał egr , nie wiem już co może być przyczyną , pomóżcie koledzy bo nie mam pojęcia. Może przez wyłączenie egr skopali coś w mapie , błędu nie wyrzuca żadnego , podejrzewam że magicy od egru usunęli błędy ze sterownika tak żeby ich w ogólne w nim nie było i dlatego nie wali błędem , proszę o podpowiedź

Ostatnio edytowane przez marel12467 ; 12-02-2021 o 20:14
marel12467 jest offline   Odpowiedź z Cytatem