Temat: [C-MAX 2007-2010] Podczas jazdy gaśnie 2,0tdci
View Single Post
Stary 02-01-2021, 15:07   #3
bubski1986
ford::amateur
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 25-11-2019
Skąd: Gg
Model: C max
Silnik: 1997
Rocznik: 2008
Postów: 4
Domyślnie Odp: Podczas jazdy gaśnie 2,0tdci

Hej dzieki za podpowiedz lecz wlasnie wrocilem z ogledzin i chyba znalazlem powod!
Sa dwie opcje
Pierwsze co zwrocilo moja uwage to delikatnie luzna wtyczka ktora podlaczona jest od gory do przepustnicy! Po ogledzinach stwierdzilem ze zabek mocujacy jest ulamany i wtyka nie do konca dobrze sie trzyma w gniazdku, wiec ja zabezpieczylem. Prawdopodobienstwo ze podczas drgan silnika ona sie rusza i mozliwe ze prad w pewnych mometach traci impuls.
Lecz na tym nie zaprzestalem, zbyt proste by to bylo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak to mowia " po nitce do klebka".
Wszedzie gdzie czytalem ( "literature fachowcow" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) przewijaly sie tematy
Mieszanka paliwa
Zwrot paliwa
Odpowietrzenie ukladu paliwowego.
I w jednym z filmikow ogladalem jak czysci sie zawor podcisnienia w ukladzie, czy jakos tak.
No i ogladajac kazdy gumowy przewodzik, w poszukiwaniu noeszczelnosci, pekniecia, ktory znajduje sie pod maska dotarlem do zaworu i tu napotkalem koniec wezyka, ktory byl luzny! przypomialo mi sie ze na filmiku po wyczyszczeniu zaworka gosc podlanczal dwa gumowe wezyki i co...?
Okazalo ze ze to jest jeden z nich!
Podlaczylem do w miejsce wolne pod zaworkiem i zobaczymy.
Odpalic, odpalil bez problemu zaraz jade na probna jazde i zobaczymy.
Oby to byl powod tej jego CZYKAWKI Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ale jezeli masz jakas inna teze z checia przeczytam i zwroce uwage na ro Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie ukrywam ze w mechanice jestem nowicjuszem do tej pozy totalnie inna dziedzina sie interesowalem i zajmowalem alebardzo to lubie od zawsze sie troszeczke interesowalem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak narazie dziekuje bardzo mocno i pozdrawiam
Mam nadzieje ze nie bede musial wracac do tematu ale jak cos to bede piisal

Pozdrawiam wszystkich Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. manniakow motoryzacyjnych Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. hehe
Jezeli
bubski1986 jest offline   Odpowiedź z Cytatem