Temat: [Focus 2008-2011] dymienie nierowna praca 2.0 tdci
View Single Post
Stary 09-12-2020, 15:15   #9
rafus77
ford::amateur
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 15-08-2020
Skąd: Świnoujście
Model: Ford focus
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 9
Domyślnie Odp: dymienie nierowna praca 2.0 tdci

egr nowy.jak wymienialem 3 miechy temu filtr paliwa to pod filtrem byly opilki w takim jakby odstojniku.czujnik kopiowania turbo wymieniony.sztanga pracuje dobrze.odpalany byl na plaka bo za cholere nie chcial podac paliwa.niby sa male ale to bardz male babelki w przewodzie paliwowym ale ja ich nie widze kolega zauwazył.zawory n75 podmienione i dobre.przeplywka jak odepne to auto idzie dobrze ale check wyskakuje.glowny powod to kit z tym szarpaniem i tak po wymienie czujn kopiow.turbo jezdzil dobrze ale znowu zaczyna poszarpywac ale nie mocno.glowny problem to te odpalanie jak jest zimno.jest wyzej link do filmu.chodzi glosno i dymi.dzwiek jakby sie zawory ustawialy.kolega mi napisal ze moze korba jest krzywa lub popychacze zaworow zrabane.juz nie wiem co mam myslec.

Bump: potrzebuje bardzo dobrego fachowca od tych silnikow co wyeliminuje usterke a auto zacznie normalnie jezdzic.mialem puga 508 hdi 163 konie i auto bajka.5 lat jazdy i zero problemow.sprzedalem ojcu w tamtym roku i dalej smiga.kupilem to auto jako drugie ze wzgledu na dobra opinie o tych motorach.mam audi a4 2.0 tfsi w benzynie i k...a procz duzego spalania zadnych problemow.a tak liczylem na ten silnik
rafus77 jest offline   Odpowiedź z Cytatem