View Single Post
Stary 24-02-2020, 06:07   #3
skyfall
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 15-11-2015
Model: Focus
Silnik: 1.6
Rocznik: 2000
Postów: 11
Domyślnie Odp: Ford Focus mk1 1.4 czy 1.6

Cytat:
Napisał grundi_bdg Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A w dokumentach co jest wpisane ? Jeżeli sprzedawca przyjmie auto powrotem to ja bym oddał i szukał dalej. Jak nie to próbował postraszyć sądem itp, po stwierdzeniu ze kupowałaś od „ profesjonalisty” domyślam się ze od handlarza, a to już śmierdzi ewidentną „ pomyłką” jakich wiele u nich, to się przebieg nie zgadza albo data produkcji zawyżona o dwa lata bo się pomylił. Twój przykład pokazuje ze i z pojemnością silnika zaczynaja się mylić. Podeslij jeszcze vin jak możesz.
Auto z komisu. W tytule aukcji i na wywieszce było 1.6 16v. Na silniku brak oznaczenia. W rozmowach oczywiście przewijało się 1.6. Powiedziałam, że silnik wygląda inaczej niż mój, a w odpowiedzi usłyszałam, że te późniejsze roczniki tak mają. Dokumenty dostałam w koszulce, w umowie brak jakiejkolwiek informacji o silniku. W domu zaczęłam przeglądać papiery i we wszystkich 1388 cm3. Szlag mnie trafił. Teraz już wiem, że to było celowe. Nie wierzę, że 5 mężczyzn od lat zajmujących się handlem autami, przeoczyło taką informację. Każdy, nawet ja, wie, że pożądane i chodliwe są 1.6. Vinu przy sobie nie mam, dokumenty zostały w domu. Przebieg 140 tys. Niby udokumentowany książką serwisową. Silnik myty, ale dla 1.6 byłam w stanie to przemilczeć. I 3 drzwi też. Tak się cieszyłam...
skyfall jest offline   Odpowiedź z Cytatem