Temat: [S-MAX 2006-2015] Radio 2 Din Android
View Single Post
Stary 04-10-2019, 16:48   #1812
adam.vti
ford::beginner
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 27-06-2019
Skąd: Białystok
Model: Smax
Silnik: 2.5T
Rocznik: 2008
Postów: 15
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał Majecki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
@adam.vti
Mam to cudo z linku który wrzuciłeś - K3 High. Oryginalnie miałem duża nawigację denso z przyciskami po bokach.
Stery z kiery działają, jednak w moim przypadku nie do końca tak jak należy. Mianowicie: strzałka w prawo daje utwór wstecz, a strzałka w lewo daje utwór w przód. Zmiana źródła działa OK, ściszanie również, natomiast przy pogłaszaniu czasem zmieni mi źródło. Nie wiem czy mam przycisk wyruchany już czy co, ale w OEM radiu nie było tego problemu.
Czujniki parkowania pikają, ale u mnie nie z głośników, tylko z moduły w bagażniku gdzieś chyba.
Bardziej niż tym pomyślał bym nad kwestią jakości samego urządzenia. Wykonanie i spasowanie jest OK. Jakość wyświetlacza również. U mnie jednak po jakimś czasie użytkowania (około tydzień, może dwa) zaczęły dziać się dziwne rzeczy. Jak muzyka pogra jakieś 15-20 minut, dźwięk zaczyna charczeć i nie da się słuchać, następnie urządzenie zaczyna działać co raz wolniej, aż muli tak, że mam ochotę go wyebać. Wszystko zaczęło się po podróży do Włoch, podczas której radio chodziło praktycznie cały czas przez ~13h. Nie wiem czy coś się przegrzało czy co, ale piszę tak informacyjnie. Na chwilę obecną muzyki mogę posłuchać normalnie przez około 10-15 min, później charczy. Jestem w trakcie pisania z chińczykiem jakie widzi rozwiązanie, ale od miesiąca jedyne co mi zaproponował to aktualizację softu (Która oczywiście nic nie zmieniła).
Swoją drogą jakby ktoś miał jakiś pomysł co można zrobić żeby radio znowu zaczęło działać normalnie to chętnie spróbuję Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzięki kolego ze odpisales Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. rozumiem ze masz wersje 4gb?udalo sie rozwiazac problem ktory opisałeś? Powiem ci szczerze ze dales mi przez to do myślenia czy napewno je brac.....drugie pytanie jakis canbus dokupywales czy juz wbudowany w radiu? Kupił bys drugi raz???podrzux jakies fotki jak one w rzeczywistosi wyglada na aucie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
adam.vti jest offline   Odpowiedź z Cytatem