View Single Post
Stary 14-09-2019, 09:51   #12
khml
ford::beginner
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 11-09-2019
Skąd: Lublin
Model: C-MAX
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2012
Postów: 25
Domyślnie Odp: Prośba o pomoc przed zakupem C-MAXA z 2012 r.

Ja również nie miałem ograniczeń tylko do diesla - szukałem tylko dobrego, zadbanego egzemplarza C-Maxa z 2012/2013 r. zgodnie z posiadanym budżetem. Gdyby to była benzyna też bym się zdecydował. W serwisie powiedzieli, że dokładne sprawdzenie samochodu będzie trwało około 2,5 godziny - koszt 240zł.
Mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku tym bardziej, że sam sprzedający w czerwcu po przywiezieniu samochodu robił taki przegląd tylko w innym serwisie i nie było żadnych uwag do stanu technicznego.
Najbardziej obawiam się tej automatycznej skrzyni biegów - żeby nie okazała się jakąś skarbonką bez dna. Podczas umawiania wizyty na kontrolę stanu technicznego odpowiedzieli, że prawidłowo użytkowana i odpowiednio serwisowana może bez problemu przejechać ponad 300.000km bez żadnych napraw.

Co do uczciwości - chętnie bym takiego sprzedającego dopisał do tej listy - niestety to osoba prywatna i z tego co zrozumiałem samochody zmienia co około 3/4 lata.
Podczas rozmowy zażartowałem, że za 3 lata może odkupię tego nowszego C-Maxa z 2014 r. i odpowiedź - jeśli będzie się dobrze żonie jeździło to może być problem, ale zaprasza do kontaktu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
khml jest offline   Odpowiedź z Cytatem