Temat: [Ogólne] Doinstalowanie modułu BT/VC
View Single Post
Stary 20-06-2019, 08:58   #4952
Komorowscy
ford::average
 
Avatar Komorowscy
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 24-07-2013
Skąd: Warszawa
Model: Mondzio
Silnik: 2,0
Rocznik: 2008
Postów: 168
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Sporo pytań... no ale da się to usystematyzować Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał RaaDeeK Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wymienić radio na SONY - 1CD czy 6CD? Czy obojętne? ... Te 6CD są nowsze?
Sony 6CD bywają również i np. z 2007 - więc "nowsze" one nie są i również potrafią nie zadziałać z modułem muzycznym (np. nie wyświetla kodu do BT)
Może takie z DABem są "nowsze"? .. tego nie wiem (ale ten DAB w PL i tak nie chodzi - musiałby być tzw. DAB+)
...więc pozostaje albo zakup z pewnego źródła - ale za każdym razem pytać sprzedającego - jeśli nie wie - to fotka nalepki górnej pokrywy radia gdzie jest data produkcji lub... wiadomo klawisze 1 i 6 - to tez datę produkcji radyjka wskaże - a konkretnie datę wgranego softu.

-----------------

Cytat:
Napisał RaaDeeK Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wiązka - mam obecnie zrobioną jakąś customową wiązkę (pomagał mi jeden z forumowiczów) Będę musiał załatwić nową? Czy ta stara którą mam obecnie zda egzamin z nowym radiem i nowym modułem?
Tamta istniejąca tylko połowicznie zda egzamin (nie wyda z siebie żadnych dźwięków - tym bardziej stereo)... ale jak pisałem ciut wyżej:
Cytat:
Napisał Komorowscy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
... może zastosować do kpl. tzw. półLeniucha i ...gra muzyka.
To najszybsze rozwiązanie - bez lutowania, niszczenia instalacji elektr. auta itd. itd.
-----------------------

Cytat:
Napisał RaaDeeK Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Znalazłem taki zestaw na allegro za dobre pieniądze:
https://allegro.pl/oferta/ford-focus...aux-7819220146
Nada się do mojego Focusa MK2 FL 2008?
Moduł TAK - reszta generalnie do kosza - bo to już inna generacja auta, inne złączki itd...
Następna sprawa, że aby zastosować tę wiązkę z foto - to trzeba byłby rozebrać większe pół swojego FF3(!) oraz... wyjąć swoją wiązkę cockpitu z auta a zamontować tamtą z foto...
Jest sens? - według mnie nie.

Ostatnio edytowane przez TOMAS ; 20-06-2019 o 12:50 Powód: Reklama swoich usług tylko w odpowiednim dziale
Komorowscy jest offline   Odpowiedź z Cytatem