View Single Post
Stary 26-12-2018, 20:54   #1
ZSWJasko
ford::beginner
 
Imię: Jaśko
Zarejestrowany: 17-05-2018
Skąd: Świnoujście
Model: Fusion Titanium
Silnik: 2.0 EB
Rocznik: 2014
Postów: 39
Domyślnie auto mi odpalało "na styk", aż w końcu zaniemogło

Witam serdecznie! Mam parę pytań, bo nadeszły mrozy i mój Fusion zaniemógł.

Pacjent: Fusion USA 2014r 2.0 EB 6Automat.

1) Problem z akumulatorem - Kilka dni, auto mi odpalało "na styk", aż w końcu zaniemogło, dodaje screena. Pytanie, czemu wukrywa akumulator jako Varta60Ah ? Gdzie jest orginalny Fordowski 74Ah ? Chwilowo auto chodzi na zapasowym 74Ah, jednakże, cały czas pokazuje mi stopień naładowania 50% i nie wzrasta, w czym problem? Zapasowy akumulator jest roczny i napewno sprawny. Poza tym czemu rozpoznanie aku, jest złe?

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

2) Musze wymienić prawy tylny amor, doczytałem już ze spokojnie można dwa z Mondeo EU wcisnąć?

3) Nie działa mi ASS, ogólnie nie wiem czy mi potrzebne, ale chociaż jak już jest to chciałbym sprawdzić, żadnych błędów w diagnozie nie mam, od czasu wymiany aku oczywiście. Jakie warunki muszą być spełnione? 2.0EB 6AT.

4) Ostatni problem dotyczy radia, mianowicie, przy słuchaniu stacji zaprogramowaniu jej w FM AST, po wyjechaniu za miasto nie śledzi fal i zaczyna szumieć, co skutkuje na nowo szukaniem "fali" oczywiście prze zemnie, a nie automatycznie. Czy da się coś z tym zrobić?


Z góry dziękuje za pomoc, pozdrawiam!
ZSWJasko jest offline   Odpowiedź z Cytatem