View Single Post
Stary 26-10-2018, 13:40   #7
syscorp
ford::beginner
 
Avatar syscorp
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 14-04-2006
Skąd: Łódź
Model: Ford Kuga
Silnik: Klekot 2.0TDCI
Rocznik: 2010
Postów: 42
Domyślnie Odp: termostat - jak powinna byćtemperatura?

Cytat:
Napisał piniu1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
u mnie podobnie. Ostatnio wymieniłem rozrząd i wydaje mi się, że wskazówka temperatury silnika zatrzymuje się tak jak na zdjęciu. Robiąc zdjęcie stałem w korku jakieś 20 minut i wskazówka nie drgnęła. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. https://drive.google.com/open?id=1oX...BIbkzEpe2rhp_H
Sprawdź uruchamiając w test (trzymasz SET na manetce i naciskasz POWER - trzymasz SET do momentu, w którym pojawi się napis TEST. Później przełączasz z 15-20x aż pojawi się Engine Temp, czy jakoś tak.
Wychodzi na to, że wszystko jest ok, a diesel się nie dogrzewa do 90oC. To pewnie moje urojenia - jak ktoś napisał „motoryzacyjna hipochondria” Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ktoś pisał o wrzucaniu termostatu do wrzącej wody... ale nie bardzo załapałem o co chodzi.
syscorp jest offline   Odpowiedź z Cytatem