View Single Post
Stary 27-08-2018, 21:21   #8
yarpiin
ford::amateur
 
Imię: Slawek
Zarejestrowany: 15-04-2018
Skąd: Oświęcim
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2008
Postów: 7
Domyślnie Odp: Mondeo 2008 2.0 tdci szarpie , głośno klekocze .

Cytat:
Napisał Hansolo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Skoro od wymiany turbiny, to w niej trzeba szukać przyczyny. Dałeś swoją - zregenerowaną, nową, używkę bez regeneracji ?

W moim miejscu zamieszkania turbiny sie regeneruje na zasadzie wymiany . Kurier przywozi zregenerowana a zabiera twoja uszkodzona.

Tzn ja mysle ze od wymiany turbiny , jako ze to juz moj 4 klekot a pierwszy ford myslalem ze one tak maja. Tym bardziej ze mechanik nic nie znalazl . Do kraju jechalem z mysla zeby tylko nasi mechanicy auto sprawdzili jednakze klekot konkretny zaczal sie w piatek na trasie UK-PL gdzie autko pracowalo przez dluzszy czas jednostajnie. Musze dodac ze gdy zimny klekotu takowego nie uswiadczysz dopiero po parunastu kilometrach i klekot rosnie.

Bump:
Cytat:
Napisał bimarrrr Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
to rob logi kiedy jest tak jak fabryka, czyli z odslepionym...
Ok jutro zdzwonie się z diagnosta i poprosze o ponowne podpiecie. I poprosze o logi.

Bump: W Inowrocławiu jest firma zajmujaca sie turbinami Bocar czy jakos tak Zna ktos ? podjade tam jutro i zapytam czy w ogole maja czas i czy wyciagna moja turbine czy mam szukac kanalu i wyciagnac i im dostarczyc.
yarpiin jest offline   Odpowiedź z Cytatem