View Single Post
Stary 18-07-2018, 16:33   #10
slawomirro
ford::professional
 
Avatar slawomirro
 
Imię: Sławek
Zarejestrowany: 02-04-2016
Skąd: Warszawa
Model: Fiesta mk6 Ghia
Silnik: 1.6 100KM
Rocznik: 2007
Postów: 1,670
Domyślnie Odp: Blaupunkt Travelpilot EX, kompedium wiedzy

Cytat:
Napisał iAntonio Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Chodzi o to, że kiedy ustawię czas w radio nie zmieni to czasu w kompie auta.
Raz mi się to udało jakimś cudem.Jeśli nie zmieni czasu w kompie to na drugi dzień radio pobierze czas z kompa.
Zmiana czasu w radiu nie zmienia czasu w komputerze.
Zmiana czasu w komputerze zmienia czas w radiu.

Radio pobiera czas z sieci radiowej i taki ustawia. Możesz ustawić inny, ale po ponownym włączaniu radia, będzie czas lokalny.



Cytat:
Napisał dar78 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witajcie . Czy ten model radia jest zamienny miedzy modelami Forda?

Po zakupie F Fusion 2008 z radiem 5000C i kombinacjach z BT (telefon łączy się z ford audio lecz radio nie reaguje) odkryłem, że ktoś podmienił radio (mam kartę z kodem do C307 sn. BP0512... ,wtyczka gps za radiem, radio 5000c z 2006 auto z 200Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. na niższy model. Chcę odzyskać BT w aucie i myśle o zakupie Blaupunkt TravelPilot EX i z tąd te pytanie. Pozdrawiam forumowiczów.
Bez problemu zamontujesz z pełną funkcjonalnością BT/sterowania z kierownicy zamiast radia Ford 5000C poniższe radia:
Ford 1500 (bez BT, seryjnie montowane w Transitach)
Ford 6000 CD
Ford 6000 CDC
Blaupunkt TravelPilot EX
Sony C307 MP3
Sony C307 6CD

oraz 1DIN:
Becker BE 7950 Indianapoliis Pro

Cytat:
Napisał gibaj Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
podepnę się jest możliwość uruchomienia nawigacji w tym radiu?
Tak, jest. Są nawet mapy polskie. Ale nawigacja jest szalenie mało intuicyjna i bardzo nie polecam.

Ostatnio edytowane przez slawomirro ; 18-07-2018 o 16:39
slawomirro jest offline   Odpowiedź z Cytatem