View Single Post
Stary 27-03-2018, 21:38   #6
ant6
ford::amateur
 
Imię: Leszek
Zarejestrowany: 22-03-2018
Skąd: Wrocław
Model: Ford
Silnik: 1.6
Rocznik: 2005-2007
Postów: 0
Domyślnie Odp: Ford Focus MK2 2007 prośba o ocenę

Cytat:
Napisał adamze27 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
takie zachowanie zawsze rozwala,nie ma jak kolesiostwo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
to tylko ty wiesz,my nic niestety nie widzimy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. moze miał bum przodem i stad też cena?auto ma zaległą akcje serwisową z wentylatorem 8C203

Bump: autobaza milczy więc jeśli cos było raczej bez zgłaszania pewnie zrobione tanim kosztem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jak ja szukam samochodu to poza szukaniem w necie korzystam z pomocy brata,po rejestracji mi ustala czy auto było walone czy nie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. chyba masz kogos ze znajomych w jakiejś agencji ubezpieczeniowej?ryzyko wpadki trzeba minimalizować do zera
pewnie tak było zrobione. Znajomych nie mam w agencji ubezpieczeniowej :-( ...o takiej drodze to nie myślałem. Generalnie już się wyleczyłem z tego konkretnego auta. Zresztą sama liczba odwiedzin ogłoszenia świadczy że trochę z tą sprzedażą mu nie idzie więc coś musi być na rzeczy. Jednak przeczucie chyba mnie nie myliło Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., szkoda że musiałem przejechać 160km żeby się o tym przekonać
ant6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem