Temat: [Mondeo 2014- ] Wady wieku dziecięcego.
View Single Post
Stary 05-02-2018, 23:25   #4549
pitekantrop
ford::average
 
Zarejestrowany: 30-11-2016
Model: Mondeo mk5
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2017
Postów: 82
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego.

Cytat:
Napisał jaworq Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A co mnie tu z Trendem wyjeżdżasz, przecież nie rozmawiamy o nim, tylko o Twoim biedaku vs Vignale =) No ale rozumiem - upierdliwy narzekacz jak Ty ponarzeka nawet na to, że ja nie podałem wersji pomiędzy naj a naj - nawet pomimo tego że o nich nie piszemy ^^

No i właśnie, kultury! Nie jesteś u siebie w pracy że możesz sobie wyzywać ludzi jak Ci się tylko podoba =) A na ból d*py z powodu słabej wersji forda którą kupiłeś polecam posmarować dupkę Mercedesem S klasą albo Vignale.

i proszę bardzo ignorancie: let me google that for you lazy crying boy:
"Każdy pojazd serii Vignale jest wykańczany ręcznie przez wyspecjalizowany personel zatrudniony w nowym centrum produkcyjnym Vignale Centre w Walencji. Ponadto wszystkie samochody z serii Vignale przechodzą dodatkowe testy jakości, obejmujące sprawdzenie dodatkowych 100 punktów pojazdu. "

ze strony forda: http://www.ford.biacomex.pl/rozpocze...-vignale,news/

Reasumując, nie masz racji. Vignale zapewnia lepszą jakość. Dziękuję, dobranoc.
Ręcę opadają na poziom twojego braku umiejętności czytania ze zrozumieniem. Wypisałem ci wpadki jakościowe, które występują w KAŻDEJ wersji wyposażenia, również w Vignale. Co z tego, że jakiś zespół wykańcza go ręcznie jakimiś elementami ozdobnymi, skoro elementy użytkowe są tak samo spieprzone jak w Trendzie.

Chcesz mi powiedzieć, że ten elitarny zespół z Walencji przeoczył pofalowaną deskę pod szybą, czy może po prostu opadły im ręce z bezradności (tak jak moje na twoją bezmyślność) na błędy zespołów projektowych czy kadry produkcyjnej Forda? Czy ty jesteś naiwny, czy może pracujesz w salonie Forda?

A twoje sebiksowe teksty o biedakach możesz sobie puszczać w towarzystwie innych sebciów.

Cytat:
Napisał adam127777 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie rozumiem a co ile powinno być to sterownie tempomatem ??
To tylko świadczy o tym, że nie jeździłeś konkurencyjnymi modelami jak Passat, Superb, 508 czy Insignią, gdzie prędkość można zmieniać zarówno co 1 km/h, jak i co 5/10 km/h, jeżeli chcemy bez użycia nogi przyspieszyć np. z 50 do 90 km/h.

Ostatnio edytowane przez pitekantrop ; 05-02-2018 o 23:31
pitekantrop jest offline   Odpowiedź z Cytatem