View Single Post
Stary 15-01-2018, 21:17   #7
tomaszjan31
ford::professional
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 09-09-2012
Skąd: ŚLĄSK
Model: FORD
Silnik: 2.0 tdci 2.5td 2.2 tdci
Rocznik: 1999
Postów: 1,384
Domyślnie Odp: Posiadać czy użytkować?

Cytat:
Napisał latar Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Do tej pory kupowałem samochody wyskakując z dużej gotówki. Prywatnie mnie to potem ograniczało, np w remontach, budowach, itp. Teraz mam leasing EasyDrive VW. Leasing na 4 lata z limitem 120.000km. Wartość wykupu Golfa R po tych 4 latach to 46,1%. Nie widzę opcji, żeby sprzedać takiego Golfa po 4 latach za ponad 80k. Interesowałem się temat Golfów od sierpnia i ciągle na necie wiszą te same czteroletnie Golfy R. U nas takie używki widać nie chodzą.
Ale jak już go wykupisz to wiesz czym jeździsz i co masz

Bump:
Cytat:
Napisał weuek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeśli nowe, to fabia ma większy sens ekonomiczny
Zgadzam sie z kolegą, nie jest droga w zakupie, śmieszne spalanie jak na taki samochód, części itd. Problem w tym, ze coraz gorzej sie fabie sprzedają na rynku wtórnym po okresie 3 lat eksploatacji przez wzgląd na zapchany rynek wtórny tych ekonomicznych i bezawaryjnych pojazdów. 3/4 rynku wtórnego to fabie flotowe. Pisze z własnego doświadczenia, sprzedawałem 6 szt DŁUGO choć w idealnym stanie

Ostatnio edytowane przez tomaszjan31 ; 15-01-2018 o 21:36
tomaszjan31 jest offline   Odpowiedź z Cytatem