Temat: [Mondeo 2014- ] Wypalanie DPF -objawy
View Single Post
Stary 13-01-2018, 20:10   #196
Aludan
ford::average
 
Avatar Aludan
 
Zarejestrowany: 18-09-2007
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.2 TDCi 200KM AT
Rocznik: 2013
Postów: 135
Domyślnie Odp: Wypalanie DPF -objawy

Dzięki za odpowiedzi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Czyli widać DPF w MK5 udany Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja miałem uraz po MK4 przed FL, ale w polifcie już się z tego wyleczyłem i nawet się nie przejmuję jak mi się śpieszy i muszę wyłączyć w trakcie wypalania to tak robię (bardzo rzadko to się zdarza może raz na 2 miesiące). I fajnie, ze jazda po mieście w MK5 nie zapycha DPF'a i nie robi żadnych problemów - duży plus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A co do ASS to też mnie jakoś nie przekonuje, pamiętam różne testy tego systemu w różnych autach to oszczędności były znikome na ogół 0,1 - 0,2 l/100 km, no ale to pewnie zależy od trasy jaką robimy, czy często stoimy na dłużej - wtedy faktycznie może to mieć sens.
__________________
Był Focus 1.6 FL '02 || Mondeo MK4 HB '08 140 KM TDCI || Mondeo MK4 KB '12 203 KM EB MPS6 || Mondeo MK4 KB '13 140@163 KM 2.0 TDCi
Aludan jest offline   Odpowiedź z Cytatem