Temat: [Focus 2014-2018] Awaria świateł adaptacyjnych
View Single Post
Stary 08-01-2018, 09:45   #5
Bedwyr
ford::beginner
 
Avatar Bedwyr
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 16-06-2015
Skąd: Warszawa
Model: Focus Mk3
Silnik: 1.5 150km
Rocznik: 2015
Postów: 14
Domyślnie Odp: Awaria świateł adaptacyjnych

Cytat:
Napisał langolier Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Powinni, w końcu zapłaciłeś za diagnozę... w zasadzie to powinieneś dostać to na piśmie...
Żądałem tego na piśmie, niestety kierownik serwisu mechanicznego Pan Janusz G. nie chciał mi tego napisać.
Co więcej, przy zgłoszeniu otrzymałem dokument przyjęcia do serwisu z informacja, że diagnostyka do kwoty 400 zł. Przy odbiorze chcieli 600 zł bez uzgadniania ze mną zmiany ceny, zrobili update Sync2 (straciłem navi... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ) i regulacje zamka w oparciu fotela, bo skrzypiało.
Nie informowali mnie, ze to będzie płatne tylko zrobili bez mojej zgody. Zapytałem co wchodzi w skład kwoty 600 zł i Pan Janusz pokazał mi na komputerze cała listę, z której wynikało że diagnoza i regulacja lampy za które miałem zapłacić max 400zl wyniosły 350 zł zatem powiedziałem że nie zapłacę 600 bo nikt tego ze mną nie konsultował - stanęło na tym, ze zapłaciłem mniej. Ale na sile podciągnięto ceny do kwoty 400 zł - przy mnie podwyższył ceny żeby wyszło 400 a nie 350zl za te rzeczy, na które była zgoda i tyle na początku pokazywał ich system.
Brak słów...
Bedwyr jest offline   Odpowiedź z Cytatem