View Single Post
Stary 01-12-2017, 20:44   #54
kubaB
ford::amateur
 
Imię: Kuba
Zarejestrowany: 23-01-2005
Skąd: mazowieckie
Model: Focus 5d., Trend + opcje
Silnik: 1,6 TI-VCT, 105 KM
Rocznik: 2016
Postów: 9
Domyślnie Odp: Który serwis ASO w Warszawie, jest godny polecenia?

Polecam w sumie Lipskiego. Serwisowałem tam poprzedniego Focusa i serwisuję też obecnego Focusa. Jak dla mnie dają radę, zawsze się znajdzie jakiś problem, ale np. teraz miałem w paru miejscach trochę zarysowany lakier (dzieciaki) i doradzili mi, abym kupił sobie zaprawki i po prostu zabezpieczył te miejsca. W innym serwisie dostałem wycenę na parę tysięcy zł na malowanie wszystkich części... Tak więc nie naciągają. Poza tym po przeglądzie myją samochód z zewnątrz, odkurzają w środku - jak dla mnie rewelacja, bo z odkurzaniem w środku do tej pory się nie spotkałem (a przerobiłem serwisy Subaru, Opla, Citroena/Peugeota, Hyundaia, Fiata i jeszcze parę innych). Mogli mnie naciągnąć na klocki hamulcowe, bo dałem zielone światło na wymianę - nie mam czasu na jeżdżenie po warsztatach, więc poinformowałem ich, że jeśli klocki nie wytrzymają do następnego przeglądu, to mają wymieniać - ale powiedzieli, że spokojnie wytrzymają, więc nie ma sensu. Jak dla mnie jest to naprawdę relatywnie uczciwy serwis, co dość rzadko występuje w przyrodzie...
__________________
Kiedyś: Foczka I '04,
Dzisiaj: C4 II Grand Picasso '15 + Foczka III '16
kubaB jest offline   Odpowiedź z Cytatem