View Single Post
Stary 08-11-2017, 14:06   #1531
hak64
ford::advanced
 
Imię: Henryk
Zarejestrowany: 26-03-2014
Skąd: Żory
Model: inny
Silnik: 3,6
Rocznik: 61
Postów: 492
Domyślnie Odp: Co nas spotkało na trasie czyli nasze nagrania z CAR DVR

Cytat:
Napisał kocur Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jazda ze złego pasa ruchu jest zgodna z przepisami w przypadku używania kierunkowskazów?
Można prosić paragraf z kodeksu?
A gdzie napisałem, że jest zgodna. Kodeks jednak dopuszcza taką możliwość w przypadku pojazdów o dużych gabarytach.
Cytat:
Napisał edmun Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Z jakiej racji kierowca VW miałby obowiązek ustąpienia kierowcy autobusu skręcającego w lewo z pasa do jazdy na wprost?!
Art. 24 - Ustawa o Ruchu Drogowym 5. Wyprzedzanie pojazdu lub uczestnika ruchu, który sygnalizuje zamiar skręcenia w lewo, może odbywać się tylko z jego prawej strony.
Cytat:
Napisał edmun Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
czemu idziesz w zaparte
Wcale nie idę w zaparte. Problem w tym, że nadal nie jestem przekonany, czy w tym przypadku nie mamy do czynienia z rondem turbinowym o łamanym pierwszeństwie (nie znam tego skrzyżowania i z czymś takim jeszcze się nie spotkałem). Po drugie ocena zdarzenia na podstawie samego filmiku zawsze niesie ryzyko błędnej interpretacji.
__________________
§23

Ostatnio edytowane przez hak64 ; 08-11-2017 o 14:19
hak64 jest offline   Odpowiedź z Cytatem