Temat: [Ogólne] zakup rejestratora jazdy
View Single Post
Stary 27-09-2017, 19:37   #1394
Odene
ford::average
 
Zarejestrowany: 29-02-2016
Skąd: Łódź
Model: Focus mk 3
Silnik: 1.6 EB 150km
Rocznik: 2011
Postów: 82
Domyślnie Odp: zakup rejestratora jazdy

Cytat:
Napisał edmun Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Odene. Ja rozumiem że jest sporo do przejrzenia w tym wątku bo jest już ponad 110 stron ale kurcze dziwi mnie to pytanie? Biegły w temacie bezpieczników. Bierzesz instrukcje obsługi i sprawdzasz który bezpiecznik może być ten pasujący. Od razu zaznaczam że na wymówkę że możesz nie mieć instrukcji to podpowiem że na stronie Forda możesz sobie pobrać dedykowana do Twojego modelu samochodu. Podpowiem też że można spokojnie się wpiac złączka i metoda prób i błędów odnaleźć tej najlepiej pasujący. Odwagi :-)
Problem polega na tym że wszystkie bezpieczniki przeleciałem i wszystkie mają ciągle napięcie (nie zależnie od zapłonu i zamknięcia samochodu). Skoro ten od zapalniczki się rozłącza po 30 minutach od zgaszenia samochodu, to podmienię z lampy cofania.

Nie miałem wytrwałości czekać więcej niż 10 minut w celu sprawdzenia czy taktycznie coś odcina.

Liczyłem że ktoś jednak ma wiedzę bo nie znalazłem w instrukcji info po jakim czasie odcina zasilanie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

ps. Sprawdzę jeszcze bezpiecznik f86 czy faktycznie jak nie ma zapłonu to nie ma prądu ale wydaje mi się że go już sprawdzałem i był prąd na zamkniętym samochodzie.
Odene jest offline   Odpowiedź z Cytatem