View Single Post
Stary 08-02-2017, 12:20   #1003
wojtekjanus
FORD|AUTHORIZED
 
Avatar wojtekjanus
 
Imię: Wojciech
Zarejestrowany: 02-09-2008
Skąd: Warszawa
Model: Transit
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 13,993
Domyślnie Odp: Chcesz kupić Transita? Tu pytamy o auta z ogłoszeń

Cytat:
Napisał jarhel74 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak jak napisałem- z doświadczenia- jeszcze nie spotkałem takiego busa, który miałby złożony ogranicznik.
Na naszym Forum udzielał się (niestety przestał) kolega erbi, jego firma stale eksploatowała trzy Transity i dwa Sprintery, głównie w trasie do Monachium. Transity miały założony ograniczenie do 110 km/h. Opowiadał, że kiedy sprzedał kolejnego Transita z przebiegiem mln km (jeden milion km), to już po dwóch tygodniach widział go na OtoMoto z przebiegiem 300 kkm...
Niedawno pomagałem kupić w W-wie Transita, który jeździł w zespole muzycznym. Miał na zegarze przebieg 170 kkm, po sprawdzeniu historii serwisowania wyszło, że ma ponad 700 kkm...
Cytat:
Napisał wojtekjanus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cytat:
Napisał mariusz1978 Zobacz posti
Czy transit mk7 2.2 tdci 2007 rok 81kw 110ps.......ma dwumase ???
Tak. Pulsowanie pedału to niedobry objaw, ale jeżeli nic jeszcze nie stuka, to nie ma tragedii. Przebieg 300 kkm to już sporo jak na dwumasę....
Sorry, faktycznie pomyliłem się, sam pisałem w wątku http://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=114723
Cytat:
Napisał wojtekjanus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
MK 7 (2006- 2011)
-----------------
Silniki 2.2 FWD
85KM - pojedyncze
110KM - pojedyncze
115KM - dwumasowe
130KM - dwumasowe
140KM - dwumasowe

Silniki 2.4 RWD
Wszystkie 2.4 mają dwumasowe

Silniki 3.2 RWD
Wszystkie 3.2 mają dwumasowe
To już starość... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Zgredzik

Ostatnio edytowane przez wojtekjanus ; 08-02-2017 o 12:41
wojtekjanus jest offline   Odpowiedź z Cytatem