Temat: [Mondeo 2007-2014] Oryginalne Radio Sony 6 CD zmieniarka
View Single Post
Stary 24-01-2017, 23:01   #3
karoolpl
ford::advanced
 
Imię: Karol
Zarejestrowany: 15-01-2017
Skąd: Gdańsk
Model: Ford Edge
Silnik: 2.0 Ecoboost
Rocznik: 2020
Postów: 283
Domyślnie Odp: Oryginalne Radio Sony 6 CD zmieniarka

To że się rozkręca to wiem bo dziś właśnie rozebrałem praktycznie całe radio Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., jednak nie rozkręcałem miejsca już przy samym mechanizmie. Co do parowania to nie było kodu, wchodziły 4 1 lub 0, ale po tym parowałem.

Radio to raczej wtedy wczesny 2008 (auto 1-sza rejestracja czerwiec 200Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., próbowałem restartu i nic, CD drive fault czasami się pojawia, w momencie gdy płyta była w środku i mielił sporo czasu żeby wysunąć,

Streamowanie po BT lub odtwarzanie muzyki z USB byłoby super, jednak gdyby soft okazał się stary to można to upgradować w jakiś sposób? czy up = zmiana radia na inne ? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Być może są problemy z potencjometrem albo tryby się powyrabiały, bo u mnie jest odgłos mielenia jak albo próbuje ładować albo wyjąć, a jak już płyta wlezie do kieszeni to właśnie to ramię z laserem nie wyłazi. Jestem ciekaw czy można to wymienić albo dać komuś kto zajmuje się naprawą/wymianą tej elektroniki ? (myślę że części to 50 do 100 zł max)

Ostatnio edytowane przez karoolpl ; 24-01-2017 o 23:02 Powód: literówka
karoolpl jest offline   Odpowiedź z Cytatem