View Single Post
Stary 11-01-2017, 19:14   #25
Voku
ford::advanced
 
Avatar Voku
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 15-10-2016
Skąd: Krakow
Model: S-Max Titanium S
Silnik: 2,0
Rocznik: 2012
Postów: 222
Domyślnie Odp: Szukam S-max 2010-2014 Lift, Titanium S, 2.0 PB 239KM, automat, kolor czarny

Cytat:
Napisał Czarnecki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeżeli naprawdę warto odpuścić sobie automaty, na czym szczerze mówiąc bardzo mi zależało to mam od ręki taką wersję jaką chcę, którą wcześniej odrzuciłem tylko ze względu na manual...

http://www.mobile.de/pl/Samochod/For...236621265.html

Przy jakim przebiegu pojawiają się problemy z PowerShiftem przy silnikach benzynowych?

Przy okazji podjęcia tematu kosztów "pomocy" w sprowadzeniu takiego samochodu to jeżeli miałbym za samą pomoc bez opłat zapłacić 5000zł to "pomocnicy" byliby milionerami a ja na pewno sam bym sobie z tym poradził, tym bardziej kupując samochód z pod serwisu od dealera z gwarancją. Przy okazji pytanie, czy taka gwarancja otrzymana od dealera w DE obowiązuje normalnie w PL?
Nigdzie nie napisałem że 5 tys to koszt pomocy, jak wy czytacie te posty? Napisałem mniej więcej że całość kosztów wraz z opłatami wyjdzie cie około 5tys. Zresztą masz kalkulator to sobie oblicz.
Cytat:
Tak z głowy na szybkiego
Akcyza ok 2tys
Pomoc lekko 2tys zalezy gdzie auto się znajduje.
Papiery paliwo tablice, przeglądy, wycieczka 1tys

Ostatnio edytowane przez Voku ; 12-01-2017 o 06:57
Voku jest offline   Odpowiedź z Cytatem