View Single Post
Stary 08-07-2016, 12:05   #3
edmun
ford::expert
 
Avatar edmun
 
Imię: Ponury żniwiarz
Zarejestrowany: 08-02-2014
Skąd: Birmingham UK
Model: MK3 Estate Titanium X EcoBoost 182KM
Silnik: 1.6
Rocznik: 2012
Postów: 4,373
Domyślnie Odp: "Wysokie" ubezpieczenie OC, a darowizna?

Cytat:
Napisał duratorq115km Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W każdym razie po kilkudniowych poszukiwaniach przedział OC dla auta z 2012r to od ok. 1500 w górę
To poprawię Ci humor.
Mój poprzedni Focus (MK2FL) wart był w czasie sprzedaży jakieś £1800, za którego płaciłem ubezpieczenie £700 na rok.
Auto zmieniłem 3 miesiące temu, u ubezpieczyciela zgłosiłem zmianę i dopłaciłem £100 do nowego auta, wartego £11 000.
3 dni temu przyszło mi pisemko że pod koniec lipca kończy mi się ubezpieczenie. Oczekiwałem że mając kolejny rok zniżek i że poprzednie z podwyżką wychodziło mi jakieś £800, to szukałem (głupi ja) kwoty całkowitej w wartości około £620.

Jakie było moje zdziwienie jak mój ubezpieczyciel zaproponował mi że mi ubezpieczy moje auto na kolejne 10 miesięcy (tak.. mam ubezpieczenie na 10 miesięcy ale liczy się jako cały rok zniżek) za jedyne £1280. Po krótkiej kłótni już w tym miesiącu zapłacę pierwszą ratę ubezpieczenie czyli £89.70 (1/10 ubezpieczenia w kwocie £897)

Nie było co kombinować bo na porównywarkach wychodziło mi to samo.

Więc wiesz.. głowa do góry Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
edmun jest offline   Odpowiedź z Cytatem