View Single Post
Stary 12-05-2016, 20:03   #10
sebastiangora
ford::beginner
 
Imię: Sebastian
Zarejestrowany: 09-06-2014
Skąd: Rybnik
Model: Ford Mondeo MK4
Silnik: 1.8 TDCi 125km
Rocznik: 2010
Postów: 48
Domyślnie Odp: Drżenie / bicie kierownicy - kończą się rozwiązania :(

Cytat:
Napisał Psilocke Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mój magik co 4 rozbiera twierdzi że niby się da samo łożysko ale jakiś czujnik tego nie wytrzyma. Zaleca całą piaste.
Jak jest faktycznie to nie wiem bo nie mam 4 pod ręką. W weekend najwcześniej.
Czyli samego łożyska, tak jak w MK3 wymienić się raczej nie da.

A jeśli chodzi o piasty, polecacie jakiś zamiennik, sprawdzony, nie odbiegający jakością od oryginału ?

Bump:
Cytat:
Napisał blade65 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
@sebastiangora ja tez miałem problem z biciem kuł
i szukałem wszedzie ale w koncu wpadł mi do głowy pomysł aby sprawdzić koła tzn opony i pojechałem do znajomego który ma zakad wulkanizatorski i wrzucił koło na wyważarkę i odziwo wszystko Ok ale pomyślałem żeby sprawdzuć czy koła nie mają bicia tzn czy nie zachowują sie jak jajka a nie jak koło i ku mojemu zdziwieniu tak było koło miało bicie około 3 mm zmieniłem te koła na tył i problem ustał ale to nie znaczy że Ty będziesz miał to samo to tylko moja sugestiaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To samo się u mnie dzieje na letnich i zimowych więc raczej to nie to niestety Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
sebastiangora jest offline   Odpowiedź z Cytatem