View Single Post
Stary 08-05-2016, 17:44   #31
tyger
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 10-02-2013
Model: Ford Galaxy
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 264
Domyślnie Odp: centralny zamek dziwne objawy

Cytat:
Napisał Stefano Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Odczytałeś błedy i już wiesz gdzie tkwi twój problem, przeciez masz rozwiązanie;
1145 Silniki zamka centralnego - otwieranie drzwi tylnych, Zamek centralny - motor otwierający
1146 Silniki zamka centralnego - zamykanie drzwi pasażera i tylnych, Zamek centralny - motoru zamykający
Witam jeżeli mam ten sam błąd (tz. 01145 siłownik centralnego zamka, otwarcie drzwi tylnych, zwarcie z biegunem dodatnim, stały ) czy to jest tak że któraś elektronika w drzwiach tylnych robi zwarcie. W moim przypadku jest tak że drzwi przednie lewe i prawe się zamykają a tylne nie. Centralny również świruje. Tz. jak mam na stałe zblokowane manualnie tylne drzwi to centralny zamyka przednie prawe i tylne ale jak już zacznę korzystać z tylnych gdy kogoś wiozę to już nie działa zamykanie z pilota i z kluczyka gdy chce zamknąć centralny zamyka tylko lewe ale zaraz się samoczynnie otwiera. Kable w przelotkach mogą robić takie zwarcie do masy czy tylko elektronika w zamkach. Nie mam zamiaru wydawać kasy na poszczególne zamki bo kupie tylny okaże się że to nie to tylko przedni. Logika mi podpowiada że to może być tylny lewy bo jak odłączę kablotekę wśrodkowym słupku lewym to błąd nie powraca
tyger jest offline   Odpowiedź z Cytatem