View Single Post
Stary 04-04-2016, 20:54   #7
Mario_
ford::advanced
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 16-06-2015
Skąd: Częstochowa
Model: GALAXY MK3
Silnik: diesel
Rocznik: 2006
Postów: 269
Domyślnie Odp: Odpowietrzenie układu paliwowego oraz nieszczelność bąbelki

Cytat:
Napisał Jarek G. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolego Mario. Zapowietrzenie układu CR bywa bardzo kosztowną rzeczą. Przez brak paliwa często wysiadają układy zasilania na listwie i wtryski. A to kosztuje. W najlepszej opcji wysiądzie Ci zawór sterujący ciśnieniem. A to tylko 500 zł. Oryginalny Pierburg.
Auto odpaliłem nic się nie uszkodziło, jak go kupiłem to wymieniłem elektrozawor wysokiego ciśnienia jak dobrze pamiętam chyba siemens bo długo kręcił. Teraz odpala wszystko ładnie ale łapie powietrze przy filtrze paliwa widać jak leci i przez to auto nierówno przyspiesza.
Pisząc o tym siadaniu układu masz na myśli całkowite zapowietrzenie? Gdzie męczyłem się z jego odpaleniem czy teraz to bąblenie?

Bump:
Cytat:
Napisał rsmc Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cześć, poszukaj, po dzwoń. Mi z kilkoma oringami mówili, że nie ma szans a jednak dostałem. Najlepiej oddaj auto do kogoś kto ogarnia. Szkoda się męczyć i jeszcze zepsuć.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
Kolego mówisz o serwis ford czy ogólnie warsztatach?
Mario_ jest offline   Odpowiedź z Cytatem