View Single Post
Stary 20-02-2016, 12:59   #7
Glimcio
ford::beginner
 
Avatar Glimcio
 
Imię: Arek
Zarejestrowany: 28-12-2013
Skąd: Katowice
Model: Mondeo Mk4 Titanium
Silnik: 2.0 TDCI Duratorq
Rocznik: 2008
Postów: 13
Domyślnie Odp: Nieco starszy Ford do jazdy w niedzielę

Cytat:
Napisał wydra Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Trzeba było brać ode mnie mondeo - tam miałbyś trochę do pogrzebania Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W moim był cały silnik do roboty Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jak go pożyczyłem ojcu, to pękł przewód z chłodnicy i cały płyn poszedł Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Nie wiem, jak nim dojechał, ale pękła głowica, poszły pierścienie, uszczelka pod głowicą i tak dalej. Remont silnika wycenili mi na 3000 zł. Długo się zastanawiałem, czy go zrobić zważywszy na to, ile w niego pracy, serca i kasy włożyłem. Ale padło na kupno Mk4 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jednak sentyment do mojego Monciaka został Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Tyle kilometrów, tyle wspomnień Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Granada? Hmm sedan ładniejszy w sumie, ale ciężko dostać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ja też tego nie potrzebuję na już Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jednak propozycja ciekawa i warta rozważenia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Fiesta odpada - stanowczo za mała, a ja do małych ludzi nie należę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jak już miałbym dostawać klaustrofobii, to w namiastce sportowego auta (nie hothatch) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Sierra też brzmi ciekawie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jednak właśnie największy sentyment czuję do Mondeo Mk2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Od dzieciaka podobały mi się w nim lampy z przodu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Szkoda, że mnie na Mustanga nie stać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Glimcio jest offline   Odpowiedź z Cytatem