View Single Post
Stary 12-09-2015, 19:22   #2728
Misiakrp
ford::beginner
 
Imię: Radek
Zarejestrowany: 25-06-2013
Model: Ford Edge
Silnik: 2.0
Rocznik: 2017
Postów: 27
Domyślnie Odp: Navigacja Blaupunkt NX SP 5.1 - kompendium wiedzy

Cytat:
Napisał leszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
to już nie kumam o co biega
pisałem w pośpiechu -edytowane Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mam SD a opis jest do DVD

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Które słowo z zamieszczonej na pierwszej stronie "Instrukcji instalacji" jest dla Ciebie najtrudniejsze? Czy sformułowanie "aktualna wersja" wymaga jakoś objaśnienia?
Autor tematu dał na pierwszej stronie krok po kroku jak zrobić aktualizację na DVD ale ja ma nowszy model na SD i nie mam DVD ukrytego
aktualizacja jest w obrazie iso do wypalenia na płytę !
miałem wątpliwości jak to zrobić ale dałem sobie radę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

obraz płyty Navi_SP2015.iso otworzyć winrarem zgrać cały katalog dnl na kartę SD (sformatowaną FAT32) i.....

Instrukcja instalacji:

1-Załącz zapłon i uruchom silnik
2-Ściągnij pokrętło głośności z Navi NX
3-Zdejmij czarną/srebrną osłonę pod pokrętłem
4-Jednocześnie naciśnij i puść przyciski NAV+MENU (Menu serwisowe)
5-Naciśnij SD EJECT
6-Wyciągnij kartę SD z mapami
7-Włóż kartę SD nagranym oprogramowaniem
8-Po chwili zostanie wyświetlona wersja oprogramowania zainstalowanego i tego na karcie SD oraz pytanie czy aktualizować (Wybieramy OK)
9-Po ok 15-20min system się zrestartuje jeśli się sam nie włączy naciśnij pokrętło głośności aby go włączyć ręcznie. Po ponownym uruchomieniu poprosi o pin radia a następnie wykonujemy punkty 4 do 5 wyciągamy kartę SD z programowaniem i wkładamy SD z naszą navigacją.
10-Wyłączamy silnik
11-Po tym zabiegu możemy się już cieszyć nowym oprogramowaniem.

Ostatnio edytowane przez Misiakrp ; 13-09-2015 o 11:08
Misiakrp jest offline   Odpowiedź z Cytatem