Temat: [Mondeo 2007-2014] gryzonie pod maską?
View Single Post
Stary 19-02-2015, 09:10   #9
pedroski
ford::beginner
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 30-11-2014
Model: Ford Mondeo
Silnik: 2,0 TDCi 163 KM by mayak
Rocznik: 2011
Postów: 14
Domyślnie Odp: gryzonie pod maską?

Cytat:
Napisał sebaglik79 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Naprawdę działa ten ultradźwiękowy samochodowy odstraszacz do kun? Ja próbowałem już kilka metod, wszystkie zdawały egzamin ale na kilka dni. Takiego jeszcze nie montowałem choć przyznam, że mam wielki problem z kunami. Pogryzione kable i potargane wygłuszenie.
mi polecił facet w serwisie - ponoć szczególne upodobanie mają gryzonie w przewodach zapłonowych w grupie vw. Pewnie działa dopóki ktoś znów na serwis nie zawita Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a inni klienci już wieszali choinki zapachowe, kostki toaletowe itp.

Bump:
Cytat:
Napisał Jarek_Lodz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zgodnie z załączonym zdjęciem pianka powinna być w innym miejscu, zapewne ma za zadanie zabezpieczać przed przypadkowym otarciem o zbiorniczek wyrównawczy tudzież o przewód dolotowy powietrza. Tam gdzie jest nie jest pierwotnie przewidziana (zgodnie ze zdjęciem)spróbuj ją nasunąć na właściwe miejsce.

Tam gdzie powinna być są te wżery, pytanie czy to wżery, czy to nie klej/taśma co trzymało piankę i stąd te chropowatości.

spróbuj to podrapać paznokciem , zrób przybliżenie.
wrzucę zdjęcie poźniej
pedroski jest offline   Odpowiedź z Cytatem