View Single Post
Stary 02-02-2015, 22:33   #28
thanatos777
ford::average
 
Avatar thanatos777
 
Zarejestrowany: 13-01-2009
Skąd: Warszawa
Model: Audi A6 C5
Silnik: 4.2
Rocznik: 2001
Postów: 62
Domyślnie Odp: Który serwis ASO w Warszawie, jest godny polecenia?

Auto Plaza na Popularnej - jedno wielkie nieporozumienie.

Długo się wahałem żeby oddać auto do naprawy w ramach gwarancji ford12, hałasowały łożyska w skrzyni, gdyby nie sąsiad, który znał pracownika od floty w Auto Plaza pewnie bym się nie zdecydował. Myślałem nad Lipskim, ale jest jakiś tam znajomy to jedziemy...
Na diagnozę umówiony na 11:00, wpadam przed czasem i zong, bo ktoś się pomylił i zapisał mnie na 12:00.
Mówiłem doradcy, że się spieszę, ale i tak poczekałem sobie 2 godz, a na dobicie jeszcze szef serwisu musiał odbyć jazdę próbną.
No nic bywa... Z duszą na ramieniu zostawiam im auto i się modlę żeby tylko uznali.
Na autoryzację zdjęcia skrzyni czekałem ponad tydzień, czyli auto se stało ja dymałem MZA. Jest zgoda na wyjęcie skrzyni, po kilku dniach telefon, że do skrzyni doszło koło dwumasowe też na gwarancji, ale 50%. Teraz czekamy na uznanie gwarancji, serwis wysyła opis i zdjęcia usterek do gwaranta. Po 2 tygodniach telefon - sukces gwarancja uznana !!! ale... musimy wymienić kompletne sprzęgło i za koło dwumasowe musi pan dopłacić 50%, czyli do zapłaty będzie 4000 PLN, bo inaczej nie naprawimy skrzyni...
Wiedziałem jakie mam prawa i mogłem żądać naprawy samej skrzyni, ale pewnie długo bym nie pojeździł...
Reasumując po walce łącznie zapłaciłem 2900 PLN, ale ile nerwów straciłem i telefonów musiałem wykonać do opieszałego doradcy to jedna wielka porażka.
Na koniec wisienka na torcie - auto trzymali prawie 1,5 miesiąca.
Dziękuję za taką "przyjemność".
thanatos777 jest offline   Odpowiedź z Cytatem