Temat: [S-MAX 2006-2015] Wymiana lamp na ksenony
View Single Post
Stary 01-02-2015, 13:19   #14
Speedo
Junior Moderator
 
Avatar Speedo
 
Zarejestrowany: 09-09-2004
Skąd: lubuskie
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 3,003
Domyślnie Odp: montaż reflektorów soczewkowych

Cytat:
Napisał cliner Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wtyczki są obsadzone zależnie od serii wyposażenia fabrycznego.N.p masz Titanium ze zwykłymi halogenami,to wiązkę możesz mieć przystosowaną do soczewek skrętnych,Zetec nie ma już instalacji do tego.Same lampy powinny zaświecić bezproblemowo.Ja mam instalację fabryczną.
możliwe, ze same titanjumy mi się trafialy do ogledzin Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. reasumując, do standardowej lampy halogenowej dochodzi plus z mijania, plus drogowych, plus kierunkowskazu, peczek mas i sterowanie g/d silniczkiem DC

to samo dochodzi do lampy soczewkowej i będzie ona dzialac, będzie jej brakować sterowania silniczkiem p/l DC (nie wiem czy soczewkowce maja dodatkowa zarowke w rogu na doświetlanie, jak maja to tez nie będzie dzialac)

jeśli pokusimy się o zenon to będzie brakowało doświetlania statycznego zakretow, sterowania g/d silniczkiem AC i zmiany w BCM na xenon, co powoduje blad spalonej zarowki i zgasniecie obu lamp

Ostatnio edytowane przez Speedo ; 01-02-2015 o 13:22
Speedo jest offline   Odpowiedź z Cytatem