View Single Post
Stary 21-10-2014, 21:33   #14
ExpressParts
ford::advanced
 
Avatar ExpressParts
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 03-06-2014
Skąd: Szczecin
Model: Ford Transit Courier
Silnik: 1.5 TDCI
Rocznik: 2016
Postów: 205
Domyślnie Odp: Wymiana silnika, problem z ustaleniem kodu silnika w dopasowaniem osprzętu

Cytat:
Napisał gusztaf Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam, jeśli to możliwe, to się podepnę pod propozycję i bardzo Cię proszę ExpressParts o podanie kodu silnika Galaxy o nr. VIN: WF0GXXPSWGXU50612.
Szukałem wlepek w kabinie, pod maską ale nic z tego nie wyszło, a zdrowia straciłem..., że o rzucaniu mięsem nie wspomnę.
AutoCOM pokazuje AHU albo ANU a to silniki 90-konne, a w dowodzie mam 81 kW i krew gotuje się coraz bardziej. Pokochałem to autko i chciałbym, aby tak pozostało ;-)
Zwłaszcza, że niebawem wymiana rozrządu czeka.
W dowodzie mam wbite, że to rocznik 2000, ale podobno jest to 1999, skoro MK1.
Twoje auto jest z 8.10.99r. Nie mam info o oznaczeniu silnika, ale wg katalogu zamienników turbo z Twojego auta było stosowane tylko w wersji 110KM, więc powinieneś mieć albo AFN, albo AVG.
__________________
Oleje Motul (CERTYFIKAT), Penrite, Liqui Moly i wszystkie części do Waszych Fordów (i nie tylko)! Sprzęgła i dwumasy! Najtaniej!!! tel. 888 530 456, GG: 3543322https://forum.fordclubpolska.org/sho...d.php?t=300134
ExpressParts jest offline   Odpowiedź z Cytatem